Michal Kole

Proč člověk obviněný z korupce dostane práci domů a mě Úřad práce práci domů nedá?

http://praha.id­nes.cz/kotrou­suv-spis-pujde-zalobci-na-stul-dwk-/praha-zpravy.aspx?c=A120604­_143927_praha-zpravy_ab

A to jsem to ještě HODNĚ ZESLUŠNIL.

Třeba montáž elektrorozvaděčů, PC + konfigurace, kreslení v CADu, tvorba technologických postupů výroby a montáže, tvorba CNC programů, …

Nejlepší odpověď
anonym

Michale, už se to tu probíralo mockrát – Úřad práce je tu od toho, aby zaregistroval občana, který o práci přijde, nebo který ji vůbec nesežene. Dále Ti spočítá podporu v nezaměstnanosti, kterou Ti po nějakou dobu vyplácí, a systematicky kontroluje, jestli už nejsi dost otrávený, aby sis konečně práci sehnal sám. Pokud na ÚP nenahlásí žádná instituce, firma nebo podnikatel, že potřebuje obsadit volné pracovní místo, tak ÚP Ti ho jednoduše nevytvoří. Pláčeš na špatném hrobě a pleteš si Úřad práce s Armádou spásy. V České republice Tě nespasí nikdo a nic, tady si můžeš buď pomoct sám, nebo taky sám sobě vyčítat, že jsi právě v takové situaci, v jaké momentálně jsi.
A vůbec – nepůjdeme si raději zaplavat?

Další odpovědi
Syd

Tak přestaň lamentovat nad úřadem práce a jestli seš toho fyzicky a mentálně nehledě na papíry schopnej, tak si to zařiď sám. Obvolej/obepiš firmy, který by o takovou práci mohly mít zájem, založ si živostenskej list a propaguj se a nabízej svoje služby a produkty sám na internetu.

Děda Louda

Zřejmě ví líp než ty, jak to na úřadech chodí a funguje.

pizlicka

protoze nemas imunitu a ono jmeno:-)

Kric.ouwner

No z důvodu že je ještě brán jako kvalitní zaměstnanec a je pouze obviněný nikoli obžalovaný nebo odsouzený tudíž by teoreticky mohl dále vykonávat práci šéfa pražských strážníků , ale pravděpodobně má v pracovní smlouvě že pokaď bude tr. stíhán neboli obviněný bude rozvázán a vzat jako externista , a vy takovou práci nemáte z důvodu že , za prvé není povinností Úřadu práce shánět vám sněnou práci ale práci kterou mají v jejich seznamu , a za druhé a to je hlavní důvod že místo toho aby jste obvolal nebo obešel ty určité firmy a vážně se zajímal o tu pozici si stěžujete na Internetu a pravděpodobně doufáte že vám jí zde někdo nabídne ,

Nemyslím to zle ale lidí jako vy vidím den co den stále víc , chcete li takovou práci zamyslete se nad tím jaký k tomu adekvátní způsob by jste měl příjmout aby jste jí získal , stěžováním si na netu ničeho nedosáhnete a nikdo vám na takovou tu otázku nedokáže přesně odpovědět …

suaeda

Je velký rozdíl v přístupu pracovních úřadů např. v sousedním Rakousku a u nás. U sousedů se opravdu snaží nezaměstnanému něco najít, ale u nás nějaký ten kšeft člověku předhodí, ale pak se po krátké době přestanou zajímat.

anonym

Sám dávno víš, že tě s tvou nemocí nikdo ani nemůže zaměstnat.
Trpíš nutkáním se dokola ptát na nezodpověditelné, proč ti asi dali už na 7 webech BAN?
viz odkaz ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/take-mate-pocit-ze-se-diky-michalu-kolemu-stavate-bezvadnymi-plavci

Kohut57

Kotrouš, už podle tváře, bude pěkně zaháčkovanej slizoun. Je z celé řady podobných a těm se bude dařit , i kdyby seděli. Ty naopak, už podle tváře, jseš člověk, kterému by vyhovoval spravedlivější režim . Neboj , snad už se brzy dočkáš a takový jako ty, najdou naplnění a spokojenost.
Doplňuji:
Oprava: takový najde