Proč člověk dělá věci, když má v sobě alkohol, které by normálně nedělal?

vypliva z toho ze v alkoholu je pravda a ze ty veci potlacuje? je alkohol serum pravdy? 🙂

Nejlepší odpověď
gnosis

alkohol, jako většina známých drog, patří mezi psychoaktivní látky – mění mozkové funkce a způsobuje dočasné změny ve vnímání okolí, náladě, vědomí a chování. laicky řečeno, mozek funguje díky elektro-chemické komunikaci mezi jednotlivými mozkovými buňkami, alkohol tuto komunikaci narušuje, nejvíc znát je to v mozkové kůře, kde sídlí něco jako cenzor našeho chování. tato cenzura je požitím alkoholu ovlivněna.
podrobně:

Zdroj: www.bloodalco­hol.info/how-alcohol-affects-the-brain.php

Další odpovědi
iceT

Pravda je ve víně,alkohol je spíš sérum odvahy.
Asi tak nějak,skorošvagrová v poslední době dost nasává,ale myslí si,že to má pod kontrolou,ale není to tak,přitom je to zlatý člověk za normálního stavu,až na svou náladovost,to se dokáže i půl dne s nikým nebavit a naštve se pro každou prkotinu,a co mě osobně nejvíc dráždí je,že když se jí v té náladě na něco zeptám,tak není schopná odpovědět,ale když je to obráceně a někdo nemá náladu se bavit a odpovědět,tak se taky na*ere.
Zato když je pod vlivem,její intonace hlasu se mění o 180 stupnů,to samé chování,a má největší tendence řešit kraviny,taky ráda rýpe do druhých a vůbec,to je nejlepší se klidit.
Proto je to jeden z důvodů proč si nedám ani to jedno orosený,protože mě to už nebaví vypíjet si mozek a likvidovat mozkové buňky.ˇ
Takže alkohol nic nepotlačuje,pouze odbourává zábrany.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-lide-maji-blbe-kecy