mosoj

Proč cizinci rozebírali v Praze povodňové zátarasy ?

Doplňuji:
Co to bylo za cizince ?

Nejlepší odpověď
aramah

Nojo taky mi to hlava nebere, chtěli nějakou trofej blbci............

Další odpovědi
nonnel

Karlův most byl zavřený a tak hledali suvenýr někde jinde. Já to také nechápu. Jestli to nekradli pro jednu naši menšinu.

anonym

Zeptejte se jich…

anonym

Na těchto stránkách zveřejňují poloviční informace, jako by se báli, že se něco dozvíme. Podobná nicneříkající zpráva http://www.no­vinky.cz/krimi/303649-v-brne-zemrel-pri-nehode-chodec.html . Rozhodl jsem se tedy, že bulvární Novinky cz trochu omezím. Po přečtení takové zprávy zůstávají nejasné pochyby které lze zkreslit domýšlením co se tam vlastně odehrálo.

autacek

Dalo se čekat, že cizinci původem z Indie se nezastaví ani před protipovodňovou ochranou, ale že by opravdu i cizí turisti ?