Kulpix

Proč cigarety Camel tak zapáchají?

Jsou dva tábory. Jedni je milují, druzí je nesnáší.

Nejlepší odpověď
briketka10

Kupuj si jiné a nebudou Ti zapáchat :)
Mají zřejmě jiného výrobce, tak možná proto.

Camel je značka cigaret založená v létě roku 1913 americkou společností RJ Reynolds Tobacco, a to ve městě Winston-Salem, kterému se dlouho neřeklo jinak než „Camel City.“ V České republice je v současné době distributorem společnost JT International. Až do nástupu značky Marlboro se jednalo o nejprodávanější cigarety vůbec.

Příchutě:
Camel Active Freshness (praskací, mačkací, nové kamelky) – novinka na českém trhu od roku 2013. Cigarety se vyznačují klasickou chutí Camel Blue, po zmáčknutí kapsle uvnitř filtru je zde možnost aktivovat chuť svěží.
Camel Black – lehké cigarety ve stylové krabičce.
Camel Blue (modré kamelky) – klasická lehká varianta.
Camel Filters (žluté kamelky) – klasická varianta.
Camel No Filter (žluté kamelky bez filtru) – bezfiltrová varianta žlutých kamelek. Charakteristickým znakem je měkký obal a nižší cena.
Camel Silver – velmi lehká varianta cigaret.
Camel White – lehké cigarety ve stylové krabičce.
Camel Activate Double – Borůvková a mentolová chuť připravena k prasknutí.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Camel_(ciga­rety)#Historie

Další odpovědi
Cenobita

Cigarety Camel jsou přece vyráběny s příměsí velbloudího trusku, ale nesmrdí o nic méně a o nic více než jiné tabákové výrobky.

ivosek2

Mně nesmrdí :D