Proč cigánům byly odpuštěny dluhy?

http://www.ty­den.cz/rubriky/do­maci/politici-odpustili-rodinam-ze-sidliste-chanov-dluh-30-milionu_313916.html To je 250 tisíc na rodinu.
Udělat to bílý, tak má exekuci na krku, v nejlepším skončí na ulici, v horším, a to už tu xkrát bylo, sebevraždou.

Nejlepší odpověď
anonym

V našem státě platí zákony je pro střední a chudou část populace.Pro nejbohatší a nejchudší zákony neplatí.
Pro nejchudší jsi to poznal teď, pro nejbohatší je to každou chvíli ve zprávách.
Člověk, který si postavil kozí chlívek za 200 tisíc ho MUSEL zbourat (postavil ho bez stavebního povolení), ale člověk, který postavil u Karlových Varů (v chráněné oblasti) celou ruskou vesničku (opět bez povolení…ale bylo mu dodatečně vydáno) nebo ženská, která staví nějaký atomový bungr (nikdo neví co to bude, ale opět je to vdova po miliardáři a staví bez stavebního povolení), tak jim se to nezbourá.A ta­kovýchto případů je alespoň jeden každý den (stačí sledovat zprávy).
Takže zlatí komunisti, ti si takovéto stavby nemohli dovolit, protože kdo chtěl postavit stavbu na několika hektarech, tak tolik hektarů musel někde zrekultivovat.

Další odpovědi
zjentek

protože kde prej nic není, tam ani smrt nebere ,)

Dochy

Tak znáš to…
Pokud dlužíš bance 500 tisíc, máš problém
Pokud dlužíš bance 500 milionu, má problém banka

Teď to akorát místo na banku padlo na Most.

Psychotic

  1. Protože nebyla reálná šance ty peníze získat.
  2. Protože pokud by se tvrdě vymáhaly, stoupla by kriminalita.
  3. Aby měli rasisté na co nadávat 🙂

da ny

I Plzeň vyhlašuje dluhovou amnestii, 1531 lidí dluží 116 miliónů na nájemném…
Jak bylo zde podobně řečeno: kde nic není, ani čert nebere, vezmi na dlani chlup…

http://www.plzen­.eu/obcan/aktu­ality/z-mesta/neplatici-najemneho-mohou-vyuzit-mestem-vyhlasene-dluhove-amnestie.aspx