CSI MIAMI

Proč chtějí prodejci zboží platbu předem a ne na dobírku?

Nejlepší odpověď
mosoj

Zásadně platím předem převodem. Je to pro mně výhodné , zásilku pak může přebrat kdokoliv i když nejsem doma.
Jinak solidní prodejci tam mají na výběr z několika způsobů plateb a dobírka je tam vždy !!!!

Moji dodavatelé zboží, mně dodávají zboží na platbu převodem po dodání. Je pravdou, že to ale nedají všem zákazníků, zřejmě ví proč.

Další odpovědi
Hlada

Protože jsou kupující, kteří si objednané zboží nepřevezmou. Prodejce pak hradí náklady na poštovné a balné. Je proto lepší kupujícího si zavázat k odebrání zboží platbou předem.

Hykam

Od takových prodejců ruce pryč.

setapouch

Protoze by pak museli poslat alespon neco.
Doplňuji:
Nepouzivej velka pismena.

PetrXY

Nakupuji často „přes internet“ a zásadně předem nic neplatím. Solidní prodejce tam má vždy možnost – platba dobírkou. Co si pamatuji, tak jsem platil předem zálohu za to, že jsem si objednával nábytek a chtěl jsem ho upravit a druhý případ byl za koupi obrazu a za jeho zarámování podle vlastního výběru, v těchto případech je to pochopitelné. Pokud prodejce vyloženě trvá na platbě předem, je to podezřelé a nejraději – pryč od něj!