Avatar uživatele
piskott

Proč chtěji holky jen ty nabušený frajery?

Který si o sobě myslí buhví co a pak se holky diví,že je mlatí,že jim nadávají,týra­jí..... ATD (Neni to tak pořád,ale většinou je)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3652 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

protože podvědomě nemyslí na nic jiného než na sex (ač si to zaboha nechtějí přiznat) a tyhle nabušené frajery právě považují za ideální při ochraně budoucí rodiny. Takováhle byla původní Boží idea, jenže Bůh jaksi nepočítal s tím, že se to zvrtne tak, že nakonec budou ženy přitahovány nejen nabušeností, ale s ní spojenou agresí a že v rámci svého zvráceného způsobu myšlení budou naopak hodným mužům podvědomě připisovat slabost v sexu. Připomíná mi to mou úplně první otázku před čtyřmi lety: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/podvedoma-selekce-ze-strany-zen?podobna=1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Protože jak jednou napsala jedna zdejší uživatelka,tak holky se chodí k hodným klukům vybrečet a k těm druhým vyspat a tak je to pořád dokola.
Pohled na nabušenýho frajera jak píšeš je dozajista příjemnější než pohled na rachitickou postavu s nohama jak hajzlovej pavouk(promiňte mi ten výraz 🙂proč myslíš,že striptéři mají takové postavy jaké mají?Protože jejich vypracované tělo je artikl,na který se ženy podívají radši než pivní pupek třeba.
Zase ne všichni frajeři jsou tyrani a ne všichni rachiťáci jsou hodní,že jo.

Ale na tohle všechno holky (i kluci) přijdou časem,že ne dokonalost na pohled je dokonalost jako celek,rozumíš?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzzz

Proč kluci chtějí jenom ty co se na FB fotí v tangách a špulí hubu jak kačer?
Pokud ho chce jenom proto, že je nabušený, tak je to kačer z FB v tangách,

Normální holka klade důraz na povahu a mozek 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Určitě se někde nachází holky, které čekají na to až je objeví hubeňour s tlustými skly na brýlích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stingo

Protože se na ně lépe kouká. Ale určité ne všechny holky chtějí nabuseny frajery.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NikkiHeat

No Piškote…tak tím se zabývám celý život…a ještě jsem to nerozlouskl. Každopádně Sigmund Freud ukončil jednu ze svých knížek slovy " co ta žena vlastně chce ". Tak si nevyčítej že to nejsi schopen pochopit. Páč ani ja, ani Sigi jsme na to nepřišli ))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
uccello

To vůbec neřeš, na každého chlapa nakonec nějaká zbyde. Nic ti nebrání začít taky pracovat na figuře, jen to chce trpělivost a vůli. Jinak máš asi pravdu. Potkal jsem spousty takových blbečků.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek