Michal Kole

Proč chtějí děti jezdit k moři a vždy mají z dovolené či prázdnin u moře největší radost ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

A nejen děti – je to prostě něco, co zde nemáme – tak je prima si to dopřát

Další odpovědi
Braník

protože umí plavat a bezén jim k tomu nestačí

badisko

Protoze doma to nemaj…jsou tam vsechny ty morske potvory …voda je slana je to tam jine …PS; ja potom mikdy netouzil me bylo lip v lese ..na houbach ..boruvkach chytal jsem pstruhy a raky v potoce nejakou tu zabu ci mloka jsem tez ukoristil …more me nelakalo ..ted mam ocean za humny ..:D a uz to taky neni co byvalo…

somsa21

Já se rozhodně vždy těším k moři moře u nás v Česku nemáme a je tam větší možnost že bude svítit sluníčko a opálim se místotoho když tu spíš je šance že bude pršet.