Miroslavst

Proč chodit k zubaři, když můžeme jít levněji k silničářům? Můžou jít i doktoři dělat silničáře?

Proč si připlácet u zubaře za plombu, když by to šlo opravit nesrovnatelně levnější hmotou, kterou používají silničáři, kteří tvrdí, že stejná hmota se používá u zubařů a lékařů?
A nemohli by jít doktoři dělat k silnicím opravovat díry, když mají s touto hmotou zkušenosti, když opravují kosti?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/225465-vytluky-v-silnicich-se-opravuji-stejnou-hmotou-jako-zuby-a-kosti-u-lekare.html

Nejlepší odpověď
anonym

Jeden za všechny-všichni za jednoho!Kdo uvidí první díru,ať ji vyspraví.Obojí je někdy naprd!Od obou.

Další odpovědi
BEAES

„Například zacelení díry o průměru 20 centimetrů a hluboké 5 cm stojí kolem 200 korun, protože z poloviny se díra vyplní kamenivem.“
Docela drahé na to, že ta díra tam bude do roka znovu!

Radak

Až půjdou silničáři dělat zubaře, on nás přejde smích. Alespoň ten s krásnými zuby.

tom004

Dobrý nápad. Možná,by páni doktoři zjistili,že ten pověstný chléb má opravdu dvě kůrky, a nejsou to jen oni,kdo ptřebuje víc peněz.