Nikkol

Proč chce vlastně Levák Bob zabít Bárta Simpsona?

Nejlepší odpověď
Damiana

Protože šel kvůli němu sedět!
Levák Bob se převlékal za klauna Krustyho, kterého chtěl připravit o práci a pak loupil. Má ale velké nohy a Bart mu na ni dupnul a usvědčil ho tak před policií z toho, že chce Krustyho zničit a ukrást mu jeho show.
Doplňuji:
Klaun Krusty nosí nesmyslně velké boty, ale nohy má maličké, obří hnáty Leváka Boba ale vyplnily celé klaunské boty.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Damiana to vysvětlila úplně přesně a díl se jmenuje „Je šáša vinen?“ (1. série, 12. díl). Mimochodem, Bob je moje nejoblíbenější postava ze Simpsonů^^

michalka_s

RyuzakiKate: Moje taky. :D