paulína

proc československa superstar lže proč vyhodily Jana Bendiga?

no chci vedet proc vypadl Janko kdyz umí nejlíp zpívat a nejvíc se mu to v nedeli povedlo

Nejlepší odpověď
panenka

taky se mi líbil janko supr kluk s pěkným hlasem.přála jsem to jankovi nebo tomu repaři co vypad jméno si ale nepamatuji martinovi to nepřeji připadá mi že se začíná chovat povíšeně

Další odpovědi
eva

Já fandím Martinovi,ale Janko se mi taky líbil.Ovšem nikdo ho nevyhodil,ale dostal od diváků nejmíň hlasů.A nevšimla sis jak šišlá a šlape si na jazyk?

Lady

Jan bendig, to mel vyhrat přala sem mu to byl milý a porad se smal .nevím myslím že je hodně lidí rasisti a proto mu neposílaly hlasy ja sem mu ale poslal dost hlasu a je mi to hodně líto kdyz ted vypadl byl opravdu skvělej

Džanička

No tak mě se teda Bendig vůbec nelíbí jak zpíval,vždycky když jsem ho slyšela,tak jsem musela stáhnout volume,protože vždycky kvičel jak před porážkou,úplně mě jeho zpěv tahal za uši..Tak asi proto vypadnul..Teď už nikomu nefandím,moji favorité už vypadly,tak to ani dál nesleduji..Ta superstar je rok od roku horší a horší.Sorry..

Janka741

Protože šmajda na podiu dělá opičku a chodur je ostravak… a asi jankovi posilalo malo lodi hlasi.. a cigani maji před vyplatou :D

Pája

já sem byla hodně překvapená když vypadl…Chodůr je takovej debža, páč si mysli že už to má vyhraný, ale nemá vyhraje to šmajda.