Avatar uživatele
paulína

proc československa superstar lže proč vyhodily Jana Bendiga?

no chci vedet proc vypadl Janko kdyz umí nejlíp zpívat a nejvíc se mu to v nedeli povedlo

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5250 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

taky se mi líbil janko supr kluk s pěkným hlasem.přála jsem to jankovi nebo tomu repaři co vypad jméno si ale nepamatuji martinovi to nepřeji připadá mi že se začíná chovat povíšeně

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
eva

Já fandím Martinovi,ale Janko se mi taky líbil.Ovšem nikdo ho nevyhodil,ale dostal od diváků nejmíň hlasů.A nevšimla sis jak šišlá a šlape si na jazyk?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lady

Jan bendig, to mel vyhrat přala sem mu to byl milý a porad se smal .nevím myslím že je hodně lidí rasisti a proto mu neposílaly hlasy ja sem mu ale poslal dost hlasu a je mi to hodně líto kdyz ted vypadl byl opravdu skvělej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

No tak mě se teda Bendig vůbec nelíbí jak zpíval,vždycky když jsem ho slyšela,tak jsem musela stáhnout volume,protože vždycky kvičel jak před porážkou,úplně mě jeho zpěv tahal za uši..Tak asi proto vypadnul..Teď už nikomu nefandím,moji favorité už vypadly,tak to ani dál nesleduji..Ta superstar je rok od roku horší a horší.Sorry..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janka741

Protože šmajda na podiu dělá opičku a chodur je ostravak… a asi jankovi posilalo malo lodi hlasi.. a cigani maji před vyplatou :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pája

já sem byla hodně překvapená když vypadl…Chodůr je takovej debža, páč si mysli že už to má vyhraný, ale nemá vyhraje to šmajda.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek