mosoj

Proč česká pošta zrušila obchodní balíky ?

A zavedla balíky do ruky. Balík do nohy jsem ještě neviděl !!!

Nejlepší odpověď
annas

Mosoji, díky za ninformaci. To jsem nevěděla. Dost často jsme tuto službu využívali, doprava byla rychlejší, i když o něco dražší.
U nás rovněž zrušili rozvoz balíků a jejich dodání přimo do domu.
Teprve teď mně to došlo, proč si máme vyzvednout balík do ruky přímo na poště.

Další odpovědi
Michal Kole

Protože někdo si objednal něco v e-shopu a zvolil dopravce Českou poštou. Pošta balík zbytečně vezla, když není doma.

Teď si může zvolit balík na poštu a vyzvedne si ho až bude mít čas a balík na poštu je o pár korun levnější. Jak s tím naloží e-shopy je ve hvězdách.

Do konce června trvají smlouvy mezi Českou poštou a e-shopy.

http://www.pos­tovnibaliky.cz

http://www.ba­likovarevoluce­.cz

fablen

jen doplním Michala Kole, že Službu Obchodní balík lze od 1. ledna 2012 využívat pouze na základě smluvního ujednání mezi podavatelem a Českou poštou.
Podání Obchodního balíku bude pro smluvní zákazníky umožněno do 30. září 2012.