Elk

Proč ccleaner čistí volné místo tak dlouho? Není nějaký rychlejší způsob?

Díky za info.
P.S. jáára – co nového na salaši? Travička roste,ovečky se pasou, fujáára hraje???

Nejlepší odpověď
anonym

Netuším proč,ale asi je chyba někde u tebe v pc.
Raději než ccleaner zkus použít glary utilites,budeš spokojen.
http://www.swmag­.cz/1349/glary-utilities-5-cisteni-pc/

Další odpovědi
jáára

jasně. nepoužívat čističe.

Edit: Ale jó. nestěžuju si… A ono ani není komu, víme?

entony7

To je podle OS přístroje, buď wp, android, ios, windows atd. . Pokuď máš android tak si udělej root přístroje( odemčení všech systémových souborů) a zkus to znova, a čisti co nejčastěji, né jednou za měsíc.

isteron

Ja spúšťam Ccleener každý večer, na konci pred vypnutím, a trvá to pár sekúnd.