Kelt

Proč bývají některé otázky odstraněny? Kdo to dělá?

Když je odstrněna otázka vulgární, nebo hloupá, dá se to pochopit. Ale proč je odstraněna otázka, kde se ptá tazatel na látkovou koncentraci?

Odpovědi
setapouch

Pokud tu otázku nereprodukuješ, těžko se dočkáš správné odpovědi.

quentos

Činí tak admin ve spolupráci se zlatými a stříbrnými uživateli, a to tehdy, když otázka odporuje kodexu. Zmínění uživatelé mají pravomoc otázku „skrýt“ a je na adminovi, zda ji vrátí jako nezávadnou nebo shledá, že byla skryta právem, a smaže ji. Dobře je to shrnuto vpravo dole v odstavci začínajícím „Drazí uživatelé…“. Nejde jen o vulgarismy: zkrátka když se např. uživatel neptá celou větou a do nadpisu „otázky“ napíše pouze „látková koncentrace“, taková otázka může být smazána. Předpokládám, že hlavním důvodem je to, že admin chce, aby tento web trochu „vypadal“ na pohled, tedy reprezentativně, což se s fragmenty místo otázek rozhodně neděje.