MonkeyKing

Proč byly Star Wars natočeny od 4.dílu?

To jsem nikdy nepochopil? Byl to úmysl režiséra nebo se po pár letech rozhodl, že natočí co tomu předcházelo?

Nejlepší odpověď
iceT

Byl to úmysl režiséra,protože věděl,že technika neustrne na místě a to co chtěl dotočit,dotočil po letech tak,jak to měl v ůmyslu.
Já jsem se na Star wars dívala kdysi podle očíslovaných epizod tak jak jdou za sebou a celek mi smysl dával,jen s tím rozdílem,že prostě ty staré filmy jsou staré a podle toho vypadají i efekty a podobně.

Další odpovědi
anonym

…„se po pár letech rozhodl, že natočí co tomu předcházelo“…
Přesně tak to bylo.
😉
Mimochodem – budou další tři epizody (VII-IX) a dva filmy ´příbuzné´- mimo hlavní dějovou linii.