Avatar uživatele
HOMER

Proč bylo zrušeno bodování za snahu?

…taky vás více bavilo,když se přičítaly body za každou odpověď?Já osobně se vždy snažím napsat co nejlepší,a rád jsem sledoval,že mi rostou body s každou odpovědí..A co palce,dával je někdo z vás s oblibou dolů?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Sandy, oskar před 5120 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Je pravda, že bylo příjemné vidět, jak přibývaly body za odpovědi. Jenže dost odpovědí se opisovalo od jiných odpovídajících, jindy byly odpovědi přitakávací, mnohým šlo opravdu jen o nárůst počtu bodů.
Ale ruku na srdce. Nadělovaly se červené palce opravdu jen za špatné odpovědi? Nikoliv. Dost často se objevovaly i u odpovědí správných. Někdo třeba záviděl, znevažoval odpovědi jiných. V tomto smyslu je to lepší. Když se mně teď odpověď nelíbí, nemusím dát bod.
Žádný systém není zcela spravedlivý. Někdo má víc příznivců, jiný méně. Anonym, který se ptá, body stejně neuděluje. Chce to čas, abychom si na systém zvykli a oceňovali odpovědi či otázky jiných.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iwetax

Mě se to předtím líbilo víc. I palce dolů , když jsem s odpovědí nesouhlasila, tak jsem palec dolů dala. A bodování za odpověď bylo motivující.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Administrátoři určitě vědí proč se to takhle změnilo.Co se týče palců dolů tak si myslím že nikdo se tu nepřizná kdo je dával dolů jen tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

S tím bodováním za snahu jsem trochu na vážkách, ale když se to dokrývalo těma palcema dolů, špatná odpověď se pak dala rozeznat.

Takže taky jsem změny neuvítal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

Iwetax má pravdu, mám radši to minulé..Asi budem muset zažádat o zpětné odpovědi.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Palce jsem dávala velice vyjímečně. Pokud odpověď byla hovadina a nesměřovalo to vůbec k otázce. Myslím, že dávat palce dolů za odpovědi bylo docela hloupé, protože každý má právo na vlastní názor. Ano, také mne to hodně bavilo, když jsem dostala za odpověď 1 bod. Ale nijak moc mi ta změna nevadí. Ale na druhou stranu musím uznat, že to starší hodnocení bylo lepší. A to teď nemluvím jen o 1 bodě za odpověď, ale o celkovém bodování. Každý má na nové hodnocení jiný a já ho respektuji, byť je třeba odlišný od názoru mého. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet