zzzlatokopka

Proč byla závadná otázka o insolvenci a hypotéce?

Ta blbost „má to 4 nohy.......­...........“ tu zůstane a otázka o insolvenci zmizí.

Proč?

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Kdo chce dotazy mazati vždy si důvod najde. Pravděpodobně kvůli „prohřešku“ v podobě absence otazníku.

Další odpovědi
ivzez

Přesně tohle mne štve, hovadiny tu zůstávají (4 nohy, incest, …)
a otázky lidí, kteří potřebují s něčím pomoct, nějakej blbec maže.

Omlouvám se, ale pro toho mazala slušnější výraz nemám.

anonym

Zase probudla rakovina varlat,já-3 bodíky prosím hihi.

Hlavně,že ta špína tam dole s tou anketou ještě dýchá??
Doplňuji:
mmmmmmmmmmmmm

honz.a

Tak jo,ma to sest noh a tri oci,co to je zlatokopko.

gecco

Zřejmě je tu někdo stříbrný či zlatý psychicky na úrovni dotazu o „4 nohou“…
A Admin na nějaké připomínky ´sejří´…
Smutné…

JájsemRaibek

Zajímala mě otázka na stejný název měst, ale nepamatoval jsem si její název a protože jsem na ni neodpovídal, tak jsem nahoře napsal jen názvy měst a ono mi to otázku našlo: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nazvy-vesnic-ci-mest-nejsou-unikatni-a-muze-jich-byt-vice a otazník jsem tam nedával. Holt ten vyhledávač je chytřejší než ten mazal, který postrádá otazník.

LeVovič

Musím říci, že se mi stalo něco podobného…psal jsem dotaz ohledně toho, jak mohu zprovoznit router a otázka zmizla (otazník měla). Objevila se asi po dvou dnech a logicky mi na ni nikdo neodpověděl, protože nebyla vidět. Jestli to takhle půjde dál, tak změním lokál :)

zzzlatokopka

ivzez dnes už pro Vás nemám paleček, kterým bych vyjádřila souhlas.