Michal Kole

Proč byla právnička JUDr. Dagmar Raupachová v televizi teď v prosinci tak vysvlečená ? To jí nebyla zima ?

Reportáž na veřejnoprávní České televizive zpravodajském portálu a kanáluČT 24 v pořadu Studio 6

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/sve­t/206796-zadrzeni-cesi-v-recku-se-upinaji-k-dalsi-zadosti-o-propusteni/

Nejlepší odpověď
anonym

Kdyby ses někdy dostal do televizního studia před kamery a nasvícení, také bys netrpěl zimou.

Další odpovědi
anonym

Znovu jen potvrzuješ svá deformovaná kritéria, měla regulérní šaty bez rukávů, což má denně řada žen v diskuzních pořadech bez ohledu na roční období.
Svět je jiný a daleko pestřejší než ve tvých představách v uzavřené ulitě.
Buď rád, že ti zůstal poslední web, kde tě nechávají přežívat po mnohých banech na funkčních serverech a zbytečně nepokoušej osud.

Drap

Nikdo z nás ji evidentně nesvlíkal Tak co se zeptat přímo jí ? Najdeš ji na netu

anonym

No možná je to vlivem tepla ve studiu a nebo i prostě být středem pozornosti a tzv. žena lovu :)

honza19hk

nevím jak u tebe ale normálně se v baráku topí a to platí nejen pro byty ale i pro to televizní studio.Nicméně z těch halogenů co na ni svítí je taky teplo.