ondricke

Proč byla Praha zamítnutá pro Letní Olympijské Hry 2016 předem???

Napište mi, jestli víte

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Možná je to tak lepší

Všude se na takové akci vydělá balík, u nás by si někteří balík nakradli a stát by balík prodělal:-(((

Např. to lyžování v Liberci:-((( Dluhy dodnes:-(((

Další odpovědi
gecco

Možná je to tak lepší

Praha se – v podstatě, o pořádání LOH 2016 neucházela – šlo spíše o ´test´, jak kandidatura probíhá a prezentaci Prahy a českého OV před MOV…
😉
Ale vůbec nevím, co to ty ´potentáty´ vůbec napadlo – rozhodně jsem proti, aby Praha OH ´hostila´…

anonym

Možná je to tak lepší

Víš co by to bylo zase za korupci?Do dneška nejsou zaplaceny dluhy z MS v lyžování v Liberci 2009.
Výňatky z Wikipedie..­....Prezident Nejvyššího kontrolního úřadu František Dohnal informoval 12. února 2009, že jeho úřad podal trestní oznámení na neznámého pachatele v souvislosti s postupem města Liberce a Technické univerzity v Liberci při přípravě sportovišť pro mistrovství světa. Kontrola NKÚ v rozsahu více než jedné miliardy korun nalezla problémy s využitím desítek milionů a dospěla k závěru, že došlo k podvodu, úvěrového podvodu, porušování pravidel hospodářského styku a porušování pravidel při správě cizího majetku. Policie obvinila v roce 2010 z trestného činu podvodu tři osoby…
V květnu 2009 přinesla média zprávy o tom, že organizační výbor dluží značné sumy dodavatelům za zboží a služby.[8] Někteří věřitelé proto na organizátory podali žaloby. Například Technické univerzitě organizační výbor nezaplatil 8,75 milionu korun za pronájem kolejí a menzy......
Kvůli podezření ze spáchání několika trestných činů během příprav mistrovství podal v polovině listopadu 2010 na neznámého pachatele trestní oznámení také ministr školství, mládeže a tělovýchovy Josef Dobeš.
V březnu 2012 rozhodoval Městský soud v Praze v insolvenčním řízení o 69 pohledávkách v úhrnné výši 399 milionů Kč, z toho 172 milionů Kč požadoval stát jako penále za špatné využití dotace. Soud zatím uznal 47 pohledávek, ale konstatoval, že organizátoři zanechali pouze majetek v řádu tisíců korun, a věřitelům tedy dluhy není z čeho zaplatit........

Takže takovéto podvody, ale ve větším měřítku, by se odehrávaly při stavbě olympiijských sportovišť.
Nehledě na to, že by ve všem profitovala Praha a v celé republice by se zastavily stavby, protože veškeré dotace by šly do Prahy a na sportoviště.Obce v Horní Dolní by měly rozbité silnice, ale Praha by za peníze všch občanů, kteří platí daně, byla vypulírovaná.
Opět by na tom vydělali Pražáci a celý národ by utrpěl.

A ještě poznámka k těm co to organizovali.ZASE celá akce byla spuštěná z peněz daňových poplatníků a ti kdo o to usilovali nezplatili ani korunu.Čili ZASE NÁS OKRADLI.

anonym

Možná je to tak lepší

ahold

Možná je to tak lepší

Podle mě to byla sonda od Pavlíka Bémů, kolikrát se ještě za všimné od lobistů stavebních firem dostane do Himaláje.

Front

Možná je to tak lepší