Jiri Klima

Proc byla moje otazka OPET ohledne prepisu auta na manzelku smazana bez udani duvoDU?!?!?!

Doplňuji:
A v textu pod tim nic nebylo???

Nejlepší odpověď
annas

Protože na otázku zná odpověď jen admin. Pošle vám ji písemně.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-jste-mi-vymazali-otazku-ktera-byla-spravne-napsana

"Vaše otázka byla položena v rozporu z pravidly serveru. Do pole pro otázku je nutno vložit otázku – tázací větu zakončenou otazníkem.

Příspěvky, kde je namísto otázky jiné sdělení, jsou uživateli s příslušnými oprávněními nahlášeny (na serveru skryty) a poté administrátorem upraveny do požadovaného tvaru nebo (pokud se jedná o opakované porušení pravidel) ze serveru odstraněny.

Toto pravidlo zajišťuje udržení přehlednosti a snazší orientaci v seznamu otázek. "

Další odpovědi
Děda Louda

Nebyla to otázka, nýbrž poděkování adminovi.

cochee

Opět = položil jsi ji víckrát? To je podle pravidel serveru nedovolená „technika.“ Jinak viz zdroj; pokud tato tvoje otázka byla (taky) vymazána, tak už je zpátky. Ale tak daleko v historii otázek už ti asi nikdo neodpoví, doporučuju ti tam k ní něco smysluplně doplnit, tím se otázka posune do čela.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prepis-auta-na-manzelku