Proč byla má otázka zde smazána, přesto, že neporušovala žádná pravidla?

Položila jsem otázku ohledně toho, co si lidé plánují na den 21.12.2012 (aneb tzv. konec světa) jelikož na to někteří věří a někteří ne, tak jestli mají nějakou speciální aktivitu na onen den… A teď to jdu zkontrolovat a otázka smazaná :/ co jsem porušila touto otázkou?
P.S. – očekávám i smazání této otázky =.="

Nejlepší odpověď
Bedy

Taky se mi to moc nelíbí. Ale jeden práskač tu je, přiznal se mi vnitřní poštou. Prostě to, co se mu nelíbí, hlásí.
Malá napověda: Ten člověk, na kterého mám tip, v tomto dotazu napsal odpověď.

Další odpovědi
badisko

nejspise proto ze je to tady porad a nektere uzivatele to proste uz nebavi ..porad resit tohle datum.....
Doplňuji:
asi by mel admim zalozit speciali kategorii …z nazvem 21.12 2012…

hanulka11

Ale kdo maže, nemaže podle pravidel, ale podle svého rozmaru , jistě sis toho už všimla

Sůwa

Třeba tě to potěší, mně včera 3 x smazali stejný příspěveček pro radost, který sice úplně otázka nebyl, ale měl potěšit v předvánočním shonu :
http://letecka­posta.cz/221927336
Už jsem napsala i adminovi, ale jako bych luštěniny na stěnu házela 🙂

anonym

Pokud si vyhledáte tuto frázi „21.12.2012“ na těchto stránkách tak zjistíte že toho tu je miliony, a myslím že nejen mě ale kolemjdoucí již sere toto datům. Když máme chcípnout tak chcípneme, asi tak. A co budu dělat já? Užívat si prázdnin!

Fienir

Možná má administrátorka periodu.

redy

Mě smáznul šest, ale jedna se vrátila :)
Je to hňup vygumovanej:(