kikinka2210

proč byla má otázka odstraněna ?

Nejlepší odpověď
annas

Stále opakující se a zbytečná otázka. Naposled před 2 dny. Nakonec se ukázalo, že šlo o otázku s rasistickým podtextem a o intimní otázku, která nepatřila do anket, tedy otázky admin. smazaly zřejmě oprávněně.
Vysvětleno v diskuzi – viz odkaz.
Na vaši otázku mohou poskytnout zasvěcenou odpověď jedině admin. Ti mají konečné slovo při mazání otázek, i kdyby ji nahlásil někdo z uživatelů. Pokud by nebyla něčím závadná, vrátí ji zpět, jak se už několikrát stalo.
Měla jste uvést znění své otázky. Náš názor není opravdu rozhodující.

Nechápu, že zbytečně čeříte hladinu, když neznute zadání otázky. Pokud se domníváte, že jde o mazání neoprávněné či záměrné, napíšte admin. Za nejlepší řešení většina považuje to, že nařkne z mazání oprávněné voliče. Lepší hon na čarodějnice než se zamyslet nad dodržováním pravidel …
Doplňuji:
Oprava: smazali, neznáte. oprávněné stříbrné uživatele.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/dis­kuze/taky-vam-mazou-otazky-i-presto-ze-nejsou-nijak-pohorsujici-nebo-vulgarni

Další odpovědi
bolak

Nic si z toho nedělej, to se tu stává běžně. Někdy to tu připomíná šťastných deset, kde v denním osudí je vždycky určité X otázek a během dne se vylosuje deset šťastných a ty se prostě smáznou. Občas je potřeba, aby byla splněna norma, vytáhnout i dodatkové číslo. Časem přijdeš na to že ptát se na důvod nemá smysl. To by tu pak byly dvě skupiny otázek, otázky běžného typu a otázky na to, proč byly smazány některé otázky běžného typu.

A co s tím můžeš dělat? Řešení je jednoduché, prostě to dál neřešit. Někteří uživatelé dokonce zašli ještě dál, protože pochopili že je lepší sem vložit stejnou otázku hned několikrát . Legendární je pak například ta od s1066 „Co jsou slova v kriskrosu xu lex rex kux dux“, která zde během deseti minut padla 8×.

anonym

Důvod je vždy uveden v informačním mailu, který zasílá admin a nikoliv uživatelé.
Raději si čti svou poštu, pozpytuj svědomí a nerozmazávej svá pochybení ještě na fóru.

www

Záleží jak otázka zněla. Buď ji někdo nahlásil pro závadný obsah (pravděpodobné), nebo to udělali administrátoři sa­mi.

terry

Která otázka?

karel4

nejspíš admin nebo chybná otázka

Drap

Netuším o jakou otázku šlo, ale zřejmě se někomu nelíbila, nebo porušovala kodex. Stává se to poměrně často. Někteří lidé zde pečlivě dbají na úroveň těchto stránek, tak se nermůžeš divit, když ti občas něco smažou.

briketka10

protože byla oplzlá a trapná..a je to ta, jak jsi pak dala do zvířat že jo..

MILAN1961

ODPOVÍM TI ASI TAKTO ---PŮJDEŠ DO RESTAURACE A BUDEŠ CHTÍT PULITR PIVA NEBO LIMONÁDY A ČÍŠNÍK TI PŘINESE JENOM 0.4L ČEHO BUDEŠ MÍT VÍC NA VYPITÍ..........