Perokur

Proč byl k možnosti úprav otázek vybrán quentos a ne já?

Nejlepší odpověď
anonym

Protože byl vyprán (vybrán)ten správný uživatel a nejen on, jsou tu ještě jiní, kteří mají možnost upravovat a opravovat otázky. Věřím, že opraví i tu tvoji.

Další odpovědi
anonym

Cha,to ještě budete muset vypít hodně mlíčka z tátova chobotu,ale vaše snaha je obdivuhodná dokonce bych řekla,že až dementní.

led

Vašich 12 príspevkov naozaj hovorí o vašej vysokej odbornosti a…
Administrátor má právo si vybrať svojich pomocníkov podľa svojho vlastného uváženia. Je to jeho rozhodnutie.

Perokur

Řekl bych, že nešlo ani tak o odbornost, jako o to, že jsou s adminem kamarádi a když se v tom někdo začne rýpat, tak ho neváhají z tohoto serveru vyštípat.

gecco

Mno…
Admin tady zastupuje majitele a jen tihle ´dva´ mohou rozhodovat o pravidlech, kterými se web bude řídit – to snad nezpochybňuješ, ne?
…„ho neváhají z tohoto serveru vyštípat“… – tak ta pravidla respektuj – a nikdo tě nebude vyštípávat…
😉

setapouch

Protože jsi idijjjot.

Luxx

bo..

anonym

jsi chuj

Luxx

jako já? :D tak kdyžtak chujka…

Dochy

Mám pocit, že Jugar pouze dokončil Tvou nedokončenou větu 😉

Luxx

;)