peterd108

Proč bych si měl koupit simku mobil.cz?

Odpovědi
Angel1234

sms posíláš za 1.50 kč,máš tam internet v mobilu zdarma a volání od 1.90 kč
Doplňuji:
A ještě za 99 kč na měsíc neomezené volání a sms

McArthur

Proč si ji nepořizovat?

Protože tvoji kámoši mají jiného operátora a budou na tebe naštvaní, protože ti budou volat za drahé peníze. K mobil.cz nebo jinému virtuálu asi nepřejdou, protože oni mají i jiné kamarády, kteří mají stejného operátora jako oni. Takže si pořit SIM kartu takového operátora, kde máš nejvíce kamarádů, kterým voláš nejčastěji. I tam najdeš takový tarif, který bude zajímavý.