Ing.internet

Proč by měl člověk jíst teplé jídlo?

Když budu jíst pouze studené, co se stane?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Vůbec nic,ale přijde tím o mnoho jídel které se studené nedají jíst myšleno studené nikoli mražené.

Další odpovědi
barnajka

Studené jídlo si tělo prvně musí „ohřát“, aby se mu líp trávilo – to u teplé stravy odpadá. Teplá jídla by snad taky neměla být tak dráždivá, třeba když někdo má žaludeční vředy.
Přežívat jenom na studených jídlech se určitě dá, ale asi ne dlouhodobě. Opravdu by se mohly objevit i ty bolesti nebo křeče v žaludku.

Ella

maminka říká, že když nebudu jíst teplé jídlo, např. polévku, tak je to na žaludek… jako bolesti žaludku myslím =)