Avatar uživatele
zjentek

proč bůh zkonstruoval ženu tak divně?

..když se to dalo vyřešit i mnohem elegantněji :o
Doplňuji:
zzzzz: co ti mám na to říct ..tak třeba ty orgány jsou na můj fkus moc blízko sebe ..teda aspoň ty votevřený. Víš kolik takovouto konstrukcí může vzniknout zbytečnejch úrazů a pro co? Protože pán byl ubohej konstruktér? A to nemluvim o bakteriích a tak, myslím mechaniku ..a tak :o

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Drap, zzzzz, SteimlX před 3584 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michalka.K

Náhodou jsme krásné :D asi jenom nevíš co s tou konstrukcí dělat

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Jak elegantněji? Jakože by namnožil Zjentka?
Vždyť ti nikdo nebrání najít si chlapa:-ooo

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?badisko Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

teda nechci nic říkat,ale to je snad jediný,co se mu povedlo,i když malý mouchy to má…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nemohu s tebou souhlasit. Myslím, že práívě žena byla jeho vrcholným dílem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

I stvořil Bůh Zemi a viděl, že je to dobrý… Tak stvořil rostliny a zkonstatoval, že je to taky dobrý… Stvořil teda i zvířata a zjistil, že jsou taky celkem fajn… A tak stvořil muže a zjistil, že ten je taky v pohodě… Nakonec stvořil Bůh ženu, poté se na ni podíval a zamrmlal si: "No co, tak se bude malovat…"Tak vidíš,nedalo.Co na to říct,asi už byl unavenej,měl moc práce Bůh.Ale vás chlapy taky odflákl:I stvořil Bůh Zemi a viděl, že je to dobrý… Tak stvořil rostliny a zkonstatoval, že je to taky dobrý… Stvořil teda i zvířata a zjistil, že jsou taky celkem fajn… A tak stvořil muže a zjistil, že ten je taky v pohodě… Nakonec stvořil Bůh ženu, poté se na ni podíval a zamrmlal si: "No co, tak se bude malovat…"Tak vidíš,nedalo.Co na to říct,asi už byl unavenej,měl moc práce Bůh.Ale vás chlapy taky odflákl:Bůh říká Adamovi: "Mám pro tebe dvě zprávy, jedna je dobrá a druhá špatná. Takže – nejdřív ta dobrá: Dal jsem ti dva výjimečné orgány: penis a mozek. Teď ta špatná: Nedal jsem ti dost krve, abys je mohl používat současně…"A tohle mohl taky vymyslet líp,ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vertigo

Bůh stvořil muže a ženu, ale zapomněl si to dát patentovat, pročež každý lepší hlupák může dělat totéž. George Bernard Shaw

A já dodám: podle toho to taky vypadá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Až tak divné se mi to nezdá. Spíše mám trochu pocit, že muže a jeho orgány mohl trochu více schovat. Třeba při fotbale je mi jich trochu líto. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

tak v tomto by som bohu nevytýkal ani ň – všetko je tam, kde má byť, je to dobre vymyslené, vkusné, fajne.

jedna z mála vecí, čo sa bohu podarila – ak mu odpustíme, že dal žene tak málo pochopiteľnú logiku (?).

:-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Hlavní omyl je věřit, že bůh!!!!Nás vypěstovali mimozemštani na jejich planetě,kde pěstují nové rasy.Jsou to všechno pohádky pro ovečky blbečky.Přečtěte si knihy od tibet lamy T.L.Rampy, vše tam popravdě popisuje a nevěřte pořád pohádkám!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
STUDENTKAEVA

No dovol..My ženy jsme krásné možná někdy až moc!!Jenom nám určo závidíš..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví