fcoop

Proč bude to,co bude?

Během pátku víceméně vychladnou všechny odborářské i ostatní hlavičky a bude se bilancovat.Všichni budou tvrdit,že pravda je na jejich straně. Demonstranti se vrátí domů – unavení a šťastní.Z toho,jak pootočili to slavné kormidlo dějin, i když vlastně nevědí,kterým směrem.Dost jich určitě bude znaveno z nákupů různých předmětů.I pře­nášení balíků slámy jednoho utahá.Hospody – hlavně kolem trasy pochodu – vydělají.
Co tedy bude nevyhnutelně následovat? Než Tátové prac.lidu naberou dech – a oni ho naberou – to bude chvíli trvat.

Padne vláda? Možná. A co pak? Kdo ten bordel bude chtít řídit?

Ano------ta jména těch,co vždy všechno vědí,zejména,když za nic nenesou odpovědnost,znám.
Nějaká nová? Napadají vás nějaká?
Existuje světýlko?

Nejlepší odpověď
mosoj

Jako v tisku. Páté přes deváté. On na to někdo skočí.

Další odpovědi
venkovan

Nebojím se, že tátové odboráři budou nabírat dech. Tipl bych, že pokud vláda bude neustále trvat na tom, že chce jednat ale reformy nezmění, že budou problémy dál přetrvávat. Jen formy protestů se třeba změní.
Pokud si pamatuji, jeden odborový předák řekl, že jsou pro reformy, ale ne v této podobě které dopadají velmi tvrdě na běžné zaměstnance.
Nevím jak kdo, ale celkem věřím tomu, že je mnoho profesí, kdy lidi tu práci nemohou do vyššího důchodu při plné síle vykonávat. Takže půjdou na dlažbu a kdo přijme skoro důchodce, když dneska se nechytají ani mladší.
Že bych osobně toužil strkat peníze na důchodové připojištění do soukromé pokladny – taky se mi to moc nelíbí. Ale to je každého věc co se mu líbí či nelíbí.
A když padne vláda – budou nové volby. My se toho hrozíme a v zahraničí to není zas tak neobvyklé. Jen kdyby se stal ten zázrak, že kdyby vláda padla, tak politikům dojde fakt, že tu jsou pro lidi a ne obráceně. Ale to dřív se čert napije svěcené vody než aby český politik se změnil (omlouvam se těm poctivým).

FOG

Jenom me mrzi,ze se nejde do toho trosku jinak – organizovane a proti vlade.
Aby vsechno zaplatili,co zmrvili a vytunelovali a byli za to potrestani podle prava.
Kazdy ,kdo ma moznost se dostat do vlady,jen hrabe na svem pisecku a obycejny lidi jsou jim lhostejni.A pokud se tam dostane ten,kdo to mysli rozumne – pro lidi,bud odejde sam nebo je vystvan.
Ja uz nechodim k volbam ani v USA.

arygnoc

existuje jediné výchoodisko:

vláda odborníků.

už to tady bylo (což se moc nelíbilo politikům) a osvědčilo se (Fischerova vláda).

Proč, proboha, měníme k horšímu, co se ukázalo jako dobré a prospěšné?