Standaa

Proč Anglie ještě pořád živí královskou rodinu?

Vždyť nevládne, nepracuje… to je Anglie tak konzervativní?

Nejlepší odpověď
Drap

Anglie je stále království. Už jenom z tohoto důvodu musí mít krále a královnu.

Další odpovědi
setapouch

Uplne stejne se muzes ptat na vetsinu prezidentu, clenu parlamentu, senatu, dum, kongresu… kdekoli na svete.

anonym

Anglická slanina?

Löwe

Jiný kraj, jiný mrav. Nás se neptej.

Šidlo

  1. áno, tak konzervatívna
  2. živí ich , lebo značná časť obyvateľstva to stále chce
  3. národ stmelí buď spoločná láska alebo spoločná nenávisť k niekomu…to druhé zakazujú dohody o ľudských právach.....takže ostáva to prvé
  4. aj tak tých Windsorovcov nechápem, že sa nechajú tak hnusne očierňovať od The Sun......VB má najhorší bulvár

a minimálne Harry a William pracujú v dosť nebezpečných povolaniach…aj iní členovia k.rodiny pracujú, ale to sú skôr také reprezentácie alebo podnikanie