Michal Kole

Proč admini na diskusních forech mi dávají BANy, aníž by si přečetli mojí psychiatrickou zprávu (Dg: F43.21 a F20) ?

Já dostávám bany za nic.

Třeba smažou můj příspěvek a ještě ho označí jeko „dementní“ a aníž by měli podklad od soudního znalce v oboru psychyatrie a psychologie zda je to důsledek mých diagnóz F43.21 a F20 nebo nebo jsem ho napsal schválně, abych někoho slušně řečeno „veřejně urazil“.
Doplňuji:
nerespektování mé diagnózy je něco jako chtít po žlučníkáři, aby snědl řízek nasáklý olejem.

Nejlepší odpověď
anonym

Jedna z příčin může být i absence soudnosti a sebekritičnosti.
Viz žlučníkář přece nepoleze do mekáče, protože ví, že mu bude blbě.
Kdežto ty opakovaně narážíš a nedokážeš se poučit, furt lezeš tam, kde tě nakonec vyhodí.
Tyto stránky jsou již poslední, kde tě ještě trpí, kdyby tady nebyl admini laxní, věz, že máš dávno zablokovaný účet.
Pokud bys byl skutečně tak dobrej, jak opakovaně tvrdíš, tak máš přece dávno slušnej job.

Další odpovědi
hanulka11

To tě ale neomlouvá – proč by se měl někdo zabývat tvou diagnózou. nevím......

anonym

Michale, jenže jako žlučníkář ještě porušovat pravidla majitelů serverů nemusíš, kdežto jako člověk s narušenou psychikou to nejspíš uděláš.
Diagnóza Tvůj projev neomlouvá. Může ho vysvětlit, ale to je vše. Majitel webu má právo chtít, aby byla jím stanovená pravidla uživateli dodržována.

anonym

A proč nám to píšeš? Založ si vlastní blog a tam si svoje příspěvky zveřejňuj a tam se svěřuj…Tady se to jmenuje Odpovědi a má to nějaká pravidla..

honza19hk

michale,když napíšeš píč… tak se nemůžeš vymlouvat na to,že jsi dement.Snad víš co píšeš ne??

Drap

Michale, to ale přece neni jejich problém, ale tvůj. A pokud se nepřizpůsobíš a nedodružejš pravidla, tak jim nic jiného nezbývá, ať už jsou tvé důvody jakékoli.

cukrar

nevím co je BAN, ale asi si to zasloužíte…

anonym

Protože nikdo na světě nemůže být nucen, aby Tě snášel – když Tebe snášet nejde. A když k Tvým blábolům přičteme obtěžující příspěvky v oboru plavání a Tvoje útoky na ženy, které Ti odmítly poslat svoje plavací fotky (myslím, žes kvůli tomu byl i vyslýchán), můžeme v Tobě důvodem shledat fyzicky odporné, jakoukoli diskusi ničící individuum. Samým závěrem buď rád, že bereš za naši práci nezasloužený důchod (zatím) či že nejsi zavřený v psychiatrické léčebně! Jsi všem pro smích, neboť za politování nestojíš, ty F43.21 ve spojení s F 20!