štamgast

Proč a kdo odstranil mou otázku o nejdelším slově světa?

Už mě to vážně s**e!

Nejlepší odpověď
iceT

Mazalové zřejmě nastoupili směnu,vygůglili si,že stejná otázka tady už byla,proto se rozhodli,že tomu učiní přítrž a tu poslední,tvoji,sma­zali.Nerozčiluj se,jim to udělá jen radost a teď si škodolibě mnou ruce,jak zase někoho vytočili.Mazal se stejně nepřizná.
Akorát by si měl správce či kdo udělat trochu pořádek,protože mazání neškodných otázek povede jen k tomu,že sem budou chodit děcka s úkolama,ale nebude jim mít kdo odpovídat,protože ti normální uživatelé sem s takovou přestanou úplně chodit,pokud bude o strach položit či odpovědět na otázku.
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=nejdel%C5%A1%C3­%AD%20slovo%20sv%C4%9­Bta

Další odpovědi
Sůwa

Napsala jsem minulý týden mail adminovi, kde jsem navhla neanonymní mazání otázek či odpovědí a požadavek tří uživatelů na smazání, ale co myslíte – odpověděl? Kdepak, ani čárka jako obvykle 🙂

briketka10

nevím, ale máš tam i odkaz na
to slovo a dokonce i svou otázku..

http://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&new­window=1&tbo=d&­site=&source=hp&q=nej­del%C5%A1%C3%AD+slo­vo+na+sv%C4%9Bt%C4%9B&oq­=nejdel%C5%A1%C3­%AD+&gs_l=hp.1­.6.0l10.3032.5846­.0.10279.9.6.0­.3.3.0.287.1184­.0j4j2.6.0...0­.0...1c.1.Eov4AQ­Rym6M
Doplňuji:
ale možná by to mohlo být toto slovo prý trvá ho vyslovit tři a půl hodiny :O
http://tn.nova­.cz/zpravy/za­jimavosti/zna­te-nejdelsi-slovo-sveta-vyslovit-ho-trva-3-a-pul-hodiny.html

zzzzz

Nejen tebe to s…, je už to fakt trpné.

BANAN93

já bych tu začal mazat úplně všechno – snad by s tím pak už začal někdo něco dělat, stačilo by, když by jí jeden se zaltým ůčtem označil jako závadnou, – otázka by byla na 2 hodiny viditelná jen pro ostatní zlaté ..... a když by to potvrdil i 2. tak by se smazala a dotyčnému by to samo poslalo zprávu "vaše otázka byla smazána – v rozporu s přiloženým kodexem ................

redy

Proč? to se už nedozvíš
Kdo? to taky ne :) bohužel :D

bolak

Tak kdopak má dneska službu na tabuli…

annas

Otázka zmizela zřejmě kvůli tomu, že jsem odpovídala já. Otázka na nejdelší slova byla sice vložená, ale šlo tentokrát o něco jiného. Vyslovit toto slovo trvá 3 a půl HODINY! Zkuste se podívat do odkazu.

http://tn.nova­.cz/zpravy/za­jimavosti/zna­te-nejdelsi-slovo-sveta-vyslovit-ho-trva-3-a-pul-hodiny.html