igi

PROČ ?????

Omlouvám se pokud se dotknu některých nevinných,ale toto příklad Českého národa,první si stěžuje na plné kriminály,že se živí vězni a kolik to všechno stojí potom se nadává,a dělá zbytečné divadlo kolem amnestovaných tedy PROČ ?????Kvůli tunelářům atd …??? tady se kradlo a krást bude a proč ????odpověd znám zajímá mě Vaše odpověd děkuji

Nejlepší odpověď
franku

Protože zas budou stát peníze a ještě se zvedne kriminalita.Bohužel na tuneláře nejsou zákony a vůle je odsoudit.

Další odpovědi
Braník

kdo je nevinný?amnestovaní byli z vůle prezidenta s tím se těžko dá něco přetvořit,tuneláři mají být tam kam patří a ne mezi lidi,