Baruu123

Proč jsou tady ti lidé tak ‚milí‘?

Proč jsou tady ti lidé tak ‚milí‘…

iceT…fajn ;) doufám, že sis ulevila tim, že jsi mi to vpálila a já si určitě sednu na zadek. Pecka.

Nejlepší odpověď
iceT

Protože pokládáš milé otázky, hodné tak časopisu Bravo, pokud vůbec ještě vychází. Uvědom si, že toto je tady poradna, nikoli chat pro puberťáky, většina zdejších uživatelů jsou dospělí lidé a otázka Jak mu mám říct, že ho miluju je tady asi 1000×. A ještě si stěžuj…
Pokud někoho miluješ, tak mu to řekni -z očí do očí, formou dopisu, nebo si počkej na Valentýna.
Pokud chceš někoho najít a přitom víš, kde bydlí, tak na něj počkej někde u domu, jednou za den z baráku vylízt musí, nebo se poptej lidí v té ulici, někdo ho znát bude.

No, kvůli mě si sedat na zadel nemusíš, jen jsem byla rychlejší než třeba někdo jiný, kdo by ti v podstatě odpověděl skoro stejně. Hlavně žes přišla na to, jak upravit otázku, ale pravidla si nepřečteš.

Další odpovědi
gecco

😁
Nejspíš si připadáš naprosto neodolatelná a domníváš se, že tvé otázky jsou zajímavé, podnětné a jedinečné…
Mohu tě ujistit, že ano jedno z toho není pravdou…
😁
A – jen tak mimochodem, i tady platí nějaká pravidla a ta sis měla přečíst, zapamatovat si a poté i respektovat – a protože to neděláš, nediv se tomu, že nikdo se nad tvými otázkami nerozplývá nadšením…

cochee

Na zadek si sedat nemusíš, ale když v tom budeš pokračovat, tak ti stejně nikdo odpovídat nebude. Nejsi pupek světa.

quentos

Bodejť by nebyli, když si nejsi schopná ani přečíst kodex.

ptáč

Protože ti odpovídají zkušení a pragmatičtí uživatelé a věnují čas i závažným tématům. Vztah, to je něco, co bychom měli hájit. Zkus teď, v této chvíli rozlišit své reálné možnosti, plus rady na odpovědích a momentální emoce a reagovat. Jak kdysi pravil Bolek Polívka; řiď se tím, co ti říkám já. A už ti to v první otázce řekli, tak tam na patro zajdi a kup jim sestrám třeba kávu Jihlavanku a hlavně se zeptej. Nebo sem napiš kde to bylo a já to zjistím. Dojdeš dál, když zapojíš do hledání svých cílů víc lidí.
Dobrou noc.

Šidlo

nemajú trpezlivosť
zabudli, akí boli vo vašom veku
nevedia poradiť, tak pindajú aby zakryli vlastnú blbosť

ptáč

gecco ona hledá sousedícího pacienta, kamaráda. O našich bodech ještě nemá páru, ber to tak.

gecco

Ptáči – ona přišla do ´nějakého spolku´ a měla by ctít zdejší pravidla – a ne naopak, ne?…
😉

ReHu

Hoši, ona je zcela mimo 🙂. Zdejší realitu 🙂

bolak

myslíš „mimo virtuální realitu“?