Avatar uživatele
Baruu123

Proč jsou tady ti lidé tak ‚milí‘?

Proč jsou tady ti lidé tak ‚milí‘…

iceT…fajn ;) doufám, že sis ulevila tim, že jsi mi to vpálila a já si určitě sednu na zadek. Pecka.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3062 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Odpoveď byla označena jako užitečná

Protože pokládáš milé otázky, hodné tak časopisu Bravo, pokud vůbec ještě vychází. Uvědom si, že toto je tady poradna, nikoli chat pro puberťáky, většina zdejších uživatelů jsou dospělí lidé a otázka Jak mu mám říct, že ho miluju je tady asi 1000×. A ještě si stěžuj…
Pokud někoho miluješ, tak mu to řekni -z očí do očí, formou dopisu, nebo si počkej na Valentýna.
Pokud chceš někoho najít a přitom víš, kde bydlí, tak na něj počkej někde u domu, jednou za den z baráku vylízt musí, nebo se poptej lidí v té ulici, někdo ho znát bude.

No, kvůli mě si sedat na zadel nemusíš, jen jsem byla rychlejší než třeba někdo jiný, kdo by ti v podstatě odpověděl skoro stejně. Hlavně žes přišla na to, jak upravit otázku, ale pravidla si nepřečteš.

Upravil/a: quentos

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?quentos, Emefej Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

😁
Nejspíš si připadáš naprosto neodolatelná a domníváš se, že tvé otázky jsou zajímavé, podnětné a jedinečné…
Mohu tě ujistit, že ano jedno z toho není pravdou…
😁
A – jen tak mimochodem, i tady platí nějaká pravidla a ta sis měla přečíst, zapamatovat si a poté i respektovat – a protože to neděláš, nediv se tomu, že nikdo se nad tvými otázkami nerozplývá nadšením…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Na zadek si sedat nemusíš, ale když v tom budeš pokračovat, tak ti stejně nikdo odpovídat nebude. Nejsi pupek světa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Bodejť by nebyli, když si nejsi schopná ani přečíst kodex.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Protože ti odpovídají zkušení a pragmatičtí uživatelé a věnují čas i závažným tématům. Vztah, to je něco, co bychom měli hájit. Zkus teď, v této chvíli rozlišit své reálné možnosti, plus rady na odpovědích a momentální emoce a reagovat. Jak kdysi pravil Bolek Polívka; řiď se tím, co ti říkám já. A už ti to v první otázce řekli, tak tam na patro zajdi a kup jim sestrám třeba kávu Jihlavanku a hlavně se zeptej. Nebo sem napiš kde to bylo a já to zjistím. Dojdeš dál, když zapojíš do hledání svých cílů víc lidí.
Dobrou noc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

nemajú trpezlivosť
zabudli, akí boli vo vašom veku
nevedia poradiť, tak pindajú aby zakryli vlastnú blbosť

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ptáč

gecco ona hledá sousedícího pacienta, kamaráda. O našich bodech ještě nemá páru, ber to tak.

před 3062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Ptáči – ona přišla do ´nějakého spolku´ a měla by ctít zdejší pravidla – a ne naopak, ne?…
😉

před 3062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Hoši, ona je zcela mimo 🙂. Zdejší realitu 🙂

před 3061 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

myslíš „mimo virtuální realitu“?

před 3060 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek