Probíhá znásilňování i u zvířat, nebo se všechna rozmnožují jen eticky?

Odpovědi
anonym

Nevím jak je to u jiných zvířat, ale já jsem znásilňoval králíky.
Samice když nechtěla podržet samcovi, tak jsem ji přivázal provázek na ocásek a po délce samice až ke hlavě jsem ho držel, tím pádem jsem ji nadzvedl zadek a samec ji oplodnil.
Touto metodou jsem měl až 5× do roka mladé.Normálně má králík 2× do roka mladé.

Cenobita

Ano u některých druhů to je znásilnění, třeba u kachen/kače­rů, apod:

http://relax.li­dovky.cz/kachny-se-znasilneni-brani-pasti-na-penis-f1f-/veda.aspx?c=A100105­_140514_ln_ve­da_lvv