Osbourne

Problémy ze zapnutím Notebooku

Dobrý den,já jsem si před pár dny nainstaloval hru ůtěk z vězení a od té doby mám problém zapnout Notebook.Když to zapnu tak tám píše tohle:Systém Windows se nepodařilo spustit.Příčinou mohou být nedávné změny hardwaru nebo softwaru.Pokud byly soubory systému Windows poškozeny nebo nesprávně nakonfigurová­ny,může vám nástroj Oprava spuštění systému usnadnit zjištění a odstranění příčiny potíží.Jestliže během spouštění systému došlo k přerušení napájení zvolte možnost Spustit systém Windows obvyklým způsobem.
nNo a když zmáčknu třeba-Spustit nástroj Oprava spouštění systému tak zase,když to najde ty chyby tak dám svoje přihlašovací jméno a potom to chce zase nějaké heslo,ale já ho nevím,protože když jsem ten Notebook dostal(Asus) tak to po mně žádné heslo nechtělo!A,když dám Spustit systém Windows obvyklým způsobem tak se to zapína ůplně stejně jako to první.
Takže díky moc kdybyste mi s tím zapínáním pomohli byl bych vám moc a moc vděčný!!!!!!!!!

Odpovědi
anonym

heslo je administrator