Problémy v google play, které hry jsou placené?

Dobrý večer,mám tablet asus s androidem,a hry stahuji přes google play. Podívalal jsem se do nabídky her a u některých sem i zobrazilo nainstalováno to u těchto her(Cut the Rope 2,Banana Kong) u ostatní se mi zobrazilo zakoupeno (u těchto her: Perfect Piano,Andy Birds Epic,My talking Tom,Dragons: Rise of Berk,Sonic dash) Přijde mi to divné,jelikož jsem si myslela že jsou zdarma. Pokud by byly všechny za penze,tak mě asi rodiče přetrhnou. PS=Stáhla jsem je asi před měsícem.

Děkuji,pokud něčemu nerozumíte otázku doplním.
Doplňuji:
oprava,psala jsem to rychle peníze

Odpovědi
houbín

Pokud je hra za peníze, před stažením ti nabídne Google Play platbu kreditkou. Bez tohoto kroku tě to dál nepustí. Jestli jsi nic takového nedělala, nemusíš se bát prázdné kreditní karty tvých rodičů.