bububabu

Problémy se Spamováním od Aukro.cz

Také máte někdo problémy že vám ustavičně chodí spamové zprávy od Akro? Dokonce jsem několikrát odhlašovala odběr a nesčetněkrát jsem jejich příchozí zprávy označila jako spam a dala do filtru s vymazáním ale stále dokola chodí. Není snad ani týden aby nepřišel!!!

Vlezlejší firmu jsem snad ještě nikdy nepoznala, a hlavně pro tu jejich vlezlost bych od nich nic ani nikdy nekoupila a také proto že tímto chováním se mi i zdají být jako firma neseriozní…

Už mě to rozčiluje a nevím co proti tomu mohu dělat.
Díky za radu.

Odpovědi
Krakis

Mám s Aukro.cz špatné zkušenosti

Také by mě zajímalo,co s tím.Už jsem zkoušel všechno možné.A když si nastavím v antiviru,fi­rewallu nebo antispamu větší zabezpečení,tak se mi tam zase nedostanou potřebné položky.

Hamon

Mám s Aukro.cz špatné zkušenosti

Poslat mail tím, že si to nepřeješ a pokud budou dál otravovat, že podáš podnět k ÚOOÚ. A když to nezatrhnou, splnit to.

Tommii21

Aukro.cz je v pořádku