problémy s vypalovačkami

Dobrý den, nastal u mě takový problém mám nainstalovaný nero 8 a vypalovač,ale v okamžiku ,když chci něco vypálit a otevřu složku na pevném disku tak se mi objeví zpráva ,že hledané objekty nejsou k dispozici(Měla jsem tady i známého a také si navěděl rady, poradí mi někdo z vás) Díky

Odpovědi
nonnel

Zkuste odinstalovat Nero a nainstalujte si třeba Ashampoo Burning Studio 9. S tím problémy nejsou. Ta chyba může být jak v porušeném operačním systému (Windows), tak v Aplikaci Nero. Zkuste taky Nero odinstalovat programem Revo Uninstaller a znovu jej nainstalujte. Takováto chyba se hledá velmi obtížně.