Problémy s tiskem

Dobrý den,
prosím mám takový problém, chci si něco vytisknout a hle..text je průhledný, místy žádné věty nebo jen částečné. Přitom obě černé barvy v tiskárně jsou! Čistila jsem i trysky i hloubkové čistění jsem provedla a stále nic:( Prosím poradí mně někdo? Děkuji

Odpovědi
rigormortis

Máte inkoust? Pokud ano a tisknete zřídka tak vám inkoust zaschl v tryskách.
Máte laser? Podívejte se do nastavení tiskárny kolik má nanášecí válec už cyklů za sebou, pokud moc…musí se vyměnit (řádově někdy u 5 000 až 10 000 dle tiskárny).

cochee

I s ohledem na to, co jste napsala do Diskuze: prohlédněte výtisk vzniklý při čištění trysek, pokud má vynechaná místa, jednou až dvakrát zopakujte čištění. Při neúspěchu je další postup odvislý od konkrétního modelu tiskány, má-li tiskárna integrované tiskové hlavy na zásobnících inkoustu, nebo jsou hlavy součástí tiskárny a zásobníky jsou opravdu jen zásobníky. Ve druhém případě se prostě vymění zásobník, inkoust bych zachraňoval jen u zásobníků stejného výrobce (po částečné spotřebě nového zásobníku přemístit zbytek inkoustu pomocí stříkačky). V prvním případě to bude chtít výměnu tiskové hlavy v servisu a tu bych si dal pozor na finance, jestli se nevyplatí spíše tiskárnu vyhodit a koupit novou (podle ceny servisního zákroku).
Doplňuji:
Omluva, zaměnil jsem řešení pro první a druhý případ.

anonym

Laserovou tiskárnu nemám. Inkoustu černého mám u každé z nádržek půlku. Tiskla jsem naposledy ve středu.