Problémy s tiskem

Dobrý den,
prosím mám takový problém, chci si něco vytisknout a hle..text je průhledný, místy žádné věty nebo jen částečné. Přitom obě černé barvy v tiskárně jsou! Čistila jsem i trysky i hloubkové čistění jsem provedla a stále nic:( Prosím poradí mně někdo? Děkuji

Odpovědi:

Bronzový

Máte inkoust? Pokud ano a tisknete zřídka tak vám inkoust zaschl v tryskách.
Máte laser? Podívejte se do nastavení tiskárny kolik má nanášecí válec už cyklů za sebou, pokud moc...musí se vyměnit (řádově někdy u 5 000 až 10 000 dle tiskárny).

Stříbrný

I s ohledem na to, co jste napsala do Diskuze: prohlédněte výtisk vzniklý při čištění trysek, pokud má vynechaná místa, jednou až dvakrát zopakujte čištění. Při neúspěchu je další postup odvislý od konkrétního modelu tiskány, má-li tiskárna integrované tiskové hlavy na zásobnících inkoustu, nebo jsou hlavy součástí tiskárny a zásobníky jsou opravdu jen zásobníky. Ve druhém případě se prostě vymění zásobník, inkoust bych zachraňoval jen u zásobníků stejného výrobce (po částečné spotřebě nového zásobníku přemístit zbytek inkoustu pomocí stříkačky). V prvním případě to bude chtít výměnu tiskové hlavy v servisu a tu bych si dal pozor na finance, jestli se nevyplatí spíše tiskárnu vyhodit a koupit novou (podle ceny servisního zákroku).
Doplňuji:
Omluva, zaměnil jsem řešení pro první a druhý případ.

Diskuze k otázce

anonym

Laserovou tiskárnu nemám. Inkoustu černého mám u každé z nádržek půlku. Tiskla jsem naposledy ve středu.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.