Shadowmaker

Problémy s režimem kompatibility ve Windows10. Jak se toho zbavit?

Nedávno jsem upgradoval na Windows 10 a zatím jsem nadšený. Mám jenom jeden problém: jednou cca za 20 minut mi vyskočí tabulka: „Tento program je spuštěn v režimu kompatibility, který může mít vedlejší účinky. Má být program přesto spuštěn?“ Nebo něco podobného.
Jak se toho mám zbavit?

Odpovědi
arygnoc

toho sa nezbavíte.

je to program, pri tvorbe ktorého autor netušil niečo o (budúcich) w10.
proste nie je kompatibilný s w10.
skúste nájsť upgrade programu na w10 alebo náhradu programu.

😉

Aznoch

Něco se dá ovlivnit následovně: klikněte pravým tlačítkem na příslušný program (zpravidla .exe soubor, ale funguje to i přes zástupce, tj. třeba ikonu na ploše) a na záložce „Kompatibilita“ můžete zkusit zrušit zaškrtnutí „Tento program spustit v režimu kompatibility pro“.

Zdroj: http://www.tipy-a-triky.cz/