panenka

problémy s připojením

Dobrý večer během dne se mě občas stane že mám potíže s připojením.I když projdu Diagnostiku připojení vypnu a zapnu na 5 minut ze sítě po zaspnutí se mě ukáže to samé můžete mě prosím poradit čím to je?děkuji

Nejlepší odpověď
jennysh

,,po zapnutí se mě ukáže to samé" Myslíte tím tu Diagnostiku sítě? jestli ano, Windows 7 a jejich aplikovaná nápověda, slouží téměř k ničemu i když problém vyřešíte,navrhne vám spíše ty samé.Bral bych tu nápovědu na lehkou váhu. Co máte za problém s připojením,vy­padává a podobně?

Další odpovědi
elektrikář

Občas se mi to stává také. Mám internet explorer přez linku u o tů. Volal jsem jim tam a stejně se nic nedělo.Vypnu počítač a tak za hodinku je to v pořádku.

panenka

Ano

kapka

Taky mi to někdy zlobí. Když to zlobí hodně, otravuju tak dlouho poskytovatele, až to dá do kupy. Jednou bylo něco s IP adresou, spravili to, pak to dlouho šlo a teď mi to zase zlobí, přesně tak, jak píše elektrikář.