Beer4Real

Problémy s PC, kluci poraďte

poslední dny se mi často stává že pracuju na pc a naráz se vypne, naskočí taková známá modrá obrazovka s bílým písmem a okamžitě se restartuje. pak ho musím přes nouzový režim zpátky nahodit.
Nevíte proč se to děje? čím to může být? mám vistu 32bit

Nejlepší odpověď
www

Příčin může být více.
Podívej se do zdroje, určitě něco najdeš.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=BSOD+­p%C5%99%C3%AD%C4%8Di­ny&client=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&

Další odpovědi
Bedy

Použijte program Whocrashed a vložte sem log. Zřejmě za budou moct špatně nainstalované/špat­né ovladače či špatná paměť RAM…
Ke stažení: http://www.slu­necnice.cz/sw/who­crashed/
Kdyžtak napište prosím operační systém.

Funna

problém je v tom, že…ale když holky nemůžou radit…tak nic no.. .-)

einstein

To se mi stávalo taky, když jsem pustil jakékoliv video (youtube,vlc,…atd) tak se zobrazila modrá obrazovka. Nedokázal to opravit ani servis. Bylo to zastaralým ovladačem na zvukovou a grafickou kartu.