wenda

problémy s PC…

Ahoj dostala jsem nový ntbk a po nějaké době začal strašně hučet dala jsem ho tedy k opraváři. Po týdne se mi vrátil ale od té doby mám problém s plochou – nic na ní nemůžu dát, nemůžu nic uložit, když napíšu něco ve wordu nejde to uložit. Nevíte někdo co s tím?

Odpovědi
Miroslavst

jsi přihlášená jako administrátor?-tedy jen jeden uživatel? ale zase mi nesedí to ukládání wordu, takže já bych mu to vrátil aby to dal do původního stavu. Vypadá to, jako by to bylo uzamčeno nebo tak nějak.

DAEMON

V nastavení by si nemusela být jako administrátor,a word skus přeintalovat,pokud se ti to nebude dařít a nadále se ti nebudou ukladat soubory s wordu vrátil bych to technikovi.

trenkyvkině

začni hučet do partnera ať s tim něco udělá,když to vydržíš dost dlouho určitě to vyjde,pokud ho nemáš,huč do technika,buď stejně otravná jak ten rozvrzanej notebook,sama vidíš,že to funguje