huxa

Problémy s online nákupem hry, co dál dělat?

Minulé pondělí jsem si zakoupil minecraft na jejich webu (minecraft.net), převod peněz má trval při nejhorším 3–5 dní, už to bude 6 prac. den a stále nic (na účtu se mi nic zatím neodečetlo). Máte s tímto zkušenosti? Jak dále postupovat?
Doplňuji:
helcaify1-mám jej stahlý, nicméně chci podpořit vývojáře, neměl by ještě někdo radu, popř. životní zkušenost?

Odpovědi
helcaify1

Možná bych tam zkusila napsat email a nebo platbu odeslat znovu. Ale určitě bych ještě tak dva dny počkala :) a není lepší si to stáhnout? :) hodně štěstí.