Shadowmaker

Problémy s konverzací, co dělat?

Zdravím, mám problém s konverzací s mými spolužáky. Po celý rok jsme mleli o všem možném, ale poslední týden před prázdninami jsme jen trapně koukali do země a nevěděli jak dál. Doufám, že tyto problémy odstraní prázdniny a oddych, jelikož jsme se viděli ve škole a ještě jsme spolu chodily do hospod.
Bojím se ale, že poté co si odvyprávíme zážitky z prázdnin, znovu nastane to trapné ticho, co mám dělat?

Nejlepší odpověď
HonzikPernik

A proč se s nimi chceš nutně bavit? Nemá cenu lamat to přes koleno, neni o čem mluvit, tak se prostě nemluví, hubu nemáme od toho, aby furt mlela.

Další odpovědi
gecco

Já si s některými naopak užívám toho, že můžu/eme mlčet…
😉
Zkus to taky tak…
😉

ivzez

Nos si do školy knihu.

Není přece potřeba se za každou cenu bavit s lidmi,
s kterými si nemáš co říct.

bolak

To bylo nejspíš z toho že za dveřmi už bylo ono období smutku, kdy vám nějakej blbej předpis zakazuje na 2 měsíce navštěvovat školu. Z toho bych byl taky celej nesvůj..