Reezo

Problémy s identifikcí TV v PC http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/problem-s-propojenim-samsung-televize-s-pocitacem

po x restartech PC a načtení TV, jsem dal instalaci do poslední známé funkční konfigurace a rozhodilo mi to systém. Nemohu si změnit rozlišení zpátky na 1920 – 1080 (nebo kolik to je) zkoušel jsem znovu nainstalovat drivery na grafickou kartu, ale nezobrazuje se mi ve výběru monitoru TV Samsung jako dříve.

Odpovědi
bolak

Zkus si ve WIN nastavit Samsung jako monitor č.1, nejdřív samostatně, bez duplicity,, ko kdybys měl jen jeden jediný monitor – SAMSUNG, pak by ti to mělo těch 1920×1080 nabídnout. Pak ho tam nastavíš a nastavíš tam 2 monitory s tím že hlavní necháš Samsung, mělo by se to přizpůsobit.