Problémy s HTC TOUCH DIAMOND

Ahoj,tak jsem vyměnil svoji Nokii za HTC .Ale je v nem Wmobile a plno problemů.Prosim poradte.1 – .stará nokie se mi zobrazila jak další jednotka e:/, ale HTC tak zobrazit mi nejde.Je zobrazen mimo system, musim dat tento počítač, a je uplně mimo,jako další OS.Jak ho mám převést na jednotku do Total Commanderu jako jednotku treba f:/ ? 2. -Do nokie jsem pres TC kopiroval plnou rychlosti soubory, ale tady u HTC když kopíruju třeba film, tak musim film přenést do Windows Media Playeru v pocitaci, do složky synchronizace, pak nahoře vpravo zapnout synchronizovat a pak teprve zacne přenos filmu do HTC, je to složitý a hlavně strašně pomalý! Jak to urychlit nebo jak kopírovat přes TC ? 3. – Chci si tam nahradit misto win player dát Coreplayer, ktery umí vice druhu souborů,ale když rozbalím rar archiv, tak jsou tam nějaký soubory 001,002 atd. Jak se to instaluje do HTC? 4 . – Tento systém Winmobile je jak slimak pomalej, jak to urychlit?

Odpovědi
jáára

tak poradíme, ne?
Diamond pokud vím neměl paměťovou kartu, ale jen asi 4GB NAND flash. je tak?
když chceš aby byl vidět jako disk v TC je potřeba použít plugin pro TC, tady: http://ghisler­.fileburst.com/fsplu­gins/wincefs.zip – ten přidáš do TC /konfigurace/do­plňky.

Chceš ten core player, tak si pohledej na netu TCPMP (the core pocket media player) s příponou *.CAB
když máš soubory *.001 a *.002 tak ty se v TC sloučí a něco vznikne (/soubor /rozdělit soubor. /sloučit soubor.)
WinMobile je hrozně pomalý a rychlejší nebude.
HTC HD2 je rozpohybovalo (CPU 1GHz, 512RAM) stejně to nebyl stabilní systém.

jedno zařízení stále provozuji /Asus P320, takže můžu i zkoušet – kdyby něco tak PM to řeší

Reezo

já osobně jsem měl HTC touch diamond a byl jsem nespokojený. Pak jsem měl HTC sensation a s tím jsem taky nebyl spokojený. Jinak máš nainstalovaný program, který ti umožní číst data z telefonu?