Chandler

Problémy s grafikou

Od tý doby, co mám windows 7 ..se mi video a jakákoliv flashová animace zobrazuje v blbé kvalitě (zobrazují se mi nepatrné čtverečky) ..zkusil jsem nainstalovat i ovladače a nic .. nevíte čím by to mělo bejt ?

Odpovědi
GangstaHelper

Tak když je to od doby, co máte Windows 7, tak to bude asi tím Windowsem 7…

Zkontrolujte v ovládacím panelu zobrazení, zda je akcelerace povolena na úplnou.

Zkontrolujte v aplikaci DXDIAG (Start, spustit, DXDIAG) zda je povolena všechna dostupná akcelerace zobrazení.

(Jak se k jednotlivým položkám dostanete, to ví snad jen sám bůh.)

A když kliknete na přehrávané video pravým tlačítkem, a zde zvolíte nastavení, zkontrolujte, že je zde zaškrtnuta hardwarová akcelerace.

Změna v nastavení se možná projeví až po restartu PC.