Beer4Real

Problémy s editací hudební knihovny

mám v jedné složce asi tisíc písniček ale v názvu je dohromady interpret i název songu. jak upravím ten název interpreta abych nemusel tisíckrát klikat na vlastnosti-podrobnosti-a tam upravovat interpeta zvlášt pro každý song.
mam vistu starou, škaredou :)

Odpovědi
cochee

To půjde ztuha, ale zkus si nainstalovat Windows Commander. Disponuje funkcí Hromadné přejmenování. Používá to různé masky a jiné funkce; není to úplně jednoduché, bude to chtít chvilku studia, ale jestli jde o asi 1000 souborů, tak se to podle mě časově vyplatí 🙂