vojtas1117

Jak vyřešit problémy s Babettou 210?

Máme u nás Babettu 210. Asi před 4 lety jsme ji probudili po 6letém spánku. Každým rokem jsme ji v létě pořád startovali, ale letošní léto nenastartovala. Nalili jsme nový benzin, vyčistili karbec, a nakonec ano, nastartovali jsme ji. Ale když jsme přidali plyn, tak se dusila. Štelovali jsme to pár hodin, ale pořád nic. Na sitič to na jedničku chytlo luft ale jak to zařadilo 2jku tak zase se začla dusit. Když jsme to vzdali, tak po dni chytla jela bezvadně, ale až se zahřála (si 5–10 min) tak zase přišlo dušení. :(
Ano vím,že se tam lije benzin s olejem,a taky jsme tam ten olej dali.

Odpovědi
dubraro

Předpokládám, že víte, že musíte do benzinu přidat olej. Jinak se motor zadře.