dalik12345

problémy s Androiem

Vyhrál jsem Samsung Galaxy S z ameriky, ale nechce mi na něm načíst internet v mobilu. Pořád mi to píše, že to nic nemůže najít a doma wifi ještě nemám.

Odpovědi
led

V USA je mobilná telefonna sieť na inej frakvencii než u nás.
Poraďte sa s váším operátorom.

anonym

Galaxy S podporuje i české GSM normy, tedy frekvenci opravdu nemusíte řešit, v tom problém určitě není.

pokud doma nemate wifi tak si ji zřiďte je to ten nejlepši zpusob jak android telefon připojovat k internetu. Operátor vám nikdy nenabídne dostatečně neomezený internet na to aby bez potíží stačil všem požadavkům, třeba pokud byste přes telefon stahoval aplikace z android marketu nebo sledoval youtube videa velmi brzy vyčerpáte tzv FUP limit po kterém rychlost připojení klesne hluboko pod použitelnou mez.

Proto je wifi internet vždy lepší možnost.

konečně wifi ap router vás nebude stát víc než 300 korun, takže to není velká investice.